2022 Ram 5500 Crew Cab DRW RWD Flatbed Truck
Job Ready: NOW| List Price | $44,882 |
| Dealer Discount | - $650 |
| Sale Price | $44,232 |
| Total Savings | $650 |
to
to
| List Price | $44,882 |
| Dealer Discount | - $650 |
| Sale Price | $44,232 |
| Total Savings | $650 |
| Sale Price | $101,879 |
| Sale Price | $99,758 |
| Sale Price | $95,846 |
| Sale Price | $99,268 |
| Sale Price | $99,758 |
| Sale Price | $97,604 |
| Sale Price | $100,149 |
| Sale Price | $97,979 |
| List Price | $84,625 |
| Dealer Discount | - $3,293 |
| Sale Price | $81,332 |
| Total Savings | $3,293 |
Browse Commercial Catalog